SUNFAIR INVITATIONAL

YAKIMA WASHINGTON

10/2/04

Boys Team (Top 40): Auburn Riverside 25, Eisenhower 29, Blanchet 60, Port Angeles 61, Lewis & Clark 62, Hermiston69, Kamiakin 76, Snohomish
82, Flathead 90, Tahoma 100, Auburn 105, Kelso 111, Olympia 111, Walla Walla 133, Edmonds Woodway 137, Gig Harbor 138, Kamiak 143, Richland 143, Capital 148, Everett 153, Davis 168, Newport 169, South Kitsap 170, Hazen 185, Seattle Prep 187, Cashmere 202, Jefferson 205, Woodinville 217, Inglemoor 219, South Whidbey 226, East Valley Yakima 231, Shorewood 238, West Valley Yakima 248, Selah 248, Puyallup 252, Wenatchee 263, Riverside 264, North Kitsap 275, Ellensburg 279, Kennwick 282.

Flt 1 - Sam Hennessey, PA, 16:54, Sam Grosso AR, 17:11, Jack Stratton, Kamiakin, 17:14

Flt 2 - Tom Ballinger, Wen, 16:43, Peter Klym,, Kamiakin 16:47, John Pedack, Snoh, 17:01

Flt 3 - Sean Morris Blan, 16:41, Kyle Wandlings, Kamiakin, 16:43, Andrew Edick, AR, 16:48

Flt 4 - Doug Benson, AR, 16:29, Brian Christensen, LC, 16:31, Justin Dean, Herm, 16:35

Flt 5 - Tyler Scott, Auburn, 16:00, Joe Churchill, AR, 16:08, Victor Dominguez, Eisen., 16:09

Flt 6 - Charles Cummings, Eisen., 15:23.0, Mark Fredrich, Blan., 15:59, Dak Riek, Auburn 16:03

Flt 7 - Jordan McNamara, AR, 15:23.8, Robbie Barany, Eisen., 15:41, Kelly Spady, Kamiak, 15:49

Girls Team (Top 40): Flathead 22, Bellarmine Prep 27, Snohomish 53, Gig Harbor 60, Newport 74, Mead 69, Hermiston 102, Jefferson 104, East
Valley Yakima 115, Tahoma 128, Bellingham 130, Eisenhower 130, Ferris 133, Wenatchee 136, Shorewood 140, kamiakin 143, Kelso 145, Klamath
Union 146, Puyallup 162, Holy Names 164, Coeur d'Alene 167, South Kitsap 168, Canby 178, Capital 178, South Whidbey 186, West Valley Yakima
189, Walla Walla 203, Kennewick 209, Edmonds Woodway 211, Davis 224, Post Falls 225, Inglemoor 225, Auburn Riverside 233, Lake Washington
237, Hazen 238, Riverside 244, North Kitsap 245, Olympia 246, Port Angeles 250.

Flt 1 - Rachel Cliff, Abbotsford, 19:56, Riata Booky, Flathead, 20:26, Alissa Vaughn, Bellarmine 20:41

Flt 2 - Katherine Digby, Abbotsford, 19:34, Nelly Evans, AR, 20:23, Dana Dixon, New, 20:29

Flt 3 - Angela Shaw, Abbotsford, 19:33, Anna Kalbrenner, Gig, 19:56, Lydia Ngai, New, 10:03

Flt 4 - Ellei Bonner, Snoh, 19:35, Chelsea Burfeind, Flathead, 19:47, Sarah Lorch, Bellarmine, 20:07

Flt 5 - Samantha Lotnick, Abbotsford, 19:07, Shannon Ross, Flathead, 19:24, Gabrielle Seifert, Gig, 19:25

Flt 6- Carly Brown, Flathead, 18:35, Nicole Cochran, Bellarmine, 18:51, Chelsea Burns, Holy Names, 18:59

Flt 7 - Brie Felnagle, Bellarmine, 17:10.3, Zoe Nelson, Flathead, 17:21.5, Stephanie Sipes, Gig, 18:05