Great Falls-Billings Cross Country

9/23/04

BOYS

Team : Billings Senior 28, Billings West 30, Great Falls High 76

Individual: 1. Zach Hunter, BS, 17:00; 2. Adam Restad, BS, 17:17; 3. Eric Oravsky, BS, 17:28; 4. Dan Stusek, BW,
17:33; 5. Joe Stusek, BW, 27:38; 6. Josh Keller, BW, 18:10; 7. Josh Schmitt, BW, 18:19; 8. Brian Dukart, BW,
18:29; 9. Michael Bauer, BW, 18:42; 10. Trent Sprenkle, BS, 18:44; 11. Drew Fenton, GFH, 18:47; 12. Kyle Kienitz,
BS, 18:50; 13. Matt Robertson, GFH, 19:06; 14. Chas Manfredi, BS, 19:06; 15. Kyle Luckett, GFH, 19:12; 16. Parick
Courtnage, BS, 19:15; 17. Joey Roberts, BW, 19:24; 18. Doug Wandke, GFH, 19:36; 19. Mike Butler, GFH, 19:37; 20.
Brian Stelling, GFH, 19:41; 21. James Larweck, GFH, 20:02.

Team: Billings Skyview 22, C.M. Russell High 35

Individual: 1. Cord Houston, CMR, 17:46; 2. Birch Haraden, Sky, 18:45; 3. David Thompson, Sky, 18:50; 4. Jesse
Bronson, Sky, 19:00; 5. John Michelsen, CMR, 19:02; 6. Marshall Mahoney, Sk, 19:05; 7. Kenny Hornung, Sky, 19:25;
8. Tyler Dolan, CMR, 19:29; 9. Josh Dean, Sky, 19:41; 10. Sean Bannon, CMR, 19:47; 11. Casey Smith, CMR, 19:49; 12.
Fishwolfrobe Fish, CMR, 19:52; 13. Joey Swenson, Sky, 20:07; 14. Kevin Hatley, CMR, 20:34.

GIRLS

Team: Billings Senior 24, Great Falls High 50, Billings West 53

Individual: 1. Bridgette Hoenke, BS, 19:53; 2. Carly Selleck, BW, 20:00; 3. Auriele Fain, BS, 20:29; 4. Ellie
Weber, GFH, 20:52; 5. Cara Lehman, BS, 20:55; 6. Bethany Strutz, BS, 20:58; 7. Kendra Little, GFH, 21:22; 8.
Blair McCormack, BW, 21:30; 9. Jordyn Kanning, Bs, 21:49; 10. Carly Toepfer, BS, 22:05; 11. Amanda Platte, BS,
22:11; 12. Bobbie Gay, GFH, 22:18; 13. Jana Robertson, GFH, 22:38; 14. Alyshia White, GFH, 22:42; 15. Katie
Kvilhaug, BW, 22:56; 16. Jolene Karls, BS, 23:06; 17. Caitlin Gray, GFH, 23:12; 18. Kelly McComb, BW, 23:31; 19.
Chloe Braulick, GFH, 23:43; 20. Cassie Holm, BW, 24:51; 21. Lauren Rohrer, BW, 25:41.

Team: C.M. Russell High 19, Billings Skyview 38

Individual: 1. Marilee Woyth, CMR, 20:08; 2. Elizabeth Mancuso, Sky, 21:06; 3. Sydney Best, CMR, 21:13; 4. Kasha
Kidrick, CMR, 21:33; 5. Rebecca Frank, CMR, 21:37; 6. Kirsten Jensen, CMR, 21:48; 7. Brooke Hanson, Sky, 22:06;
8. Claire Bennion, Sky, 22:44; 9. Kassandra Maloney, CMR, 23:10; 10. Brittney Morse, Sky, 23:26; 11. Melissa
Binkoski, Sky, 23:39; 12. Anna Snapp, Sky, 23:51; 13. Evelyn Brett, CMR, 24:02.